Fotografia

Fotografią interesuję się od dawien dawna. Choć nie jestem profesjonalistą w tej dziedzinie, to jest to jedna z moich pasji i traktuję ją dość poważnie. Bywa to nieraz obciążające dla domowego budżetu i uciążliwe dla rodziny. Ale czego się nie robi dla sztuki. 😉


foto-recenzja foto-książki

foto-recenzja foto-książki

blog/fotografia 29 czerwca 2016   

Dzięki uprzejmości firmy @saal.digital.polska miałem przyjemność wziąć udział w testowaniu jednego z ich produktu - fotoksiążki. Stwierdziłem, że to świetny pomysł, gdyż już od dawna chodziło za mną obejrzenie swoich fotografii na papierze.

więcej »


Andżelika i Piotr – sesja ślubna

Andżelika i Piotr – sesja ślubna

blog/fotografia 26 maja 2016   

Minął miesiąc, Para Młoda się nieco ogarnęła po uroczystości, ;) no i na dworze zrobiło się ładniej. Zabraliśmy się za sesję ślubną.

więcej »


Majowy Biskupin

Majowy Biskupin

blog/fotografia 3 maja 2016   

Do Biskupina wybieraliśmy się już dziesiątki razy i zawsze było jakoś nie po drodze, zbyt późno albo pogoda nie ta. Powoli zaczynałem wierzyć, że Biskupin to mityczne miejsce, które tak naprawdę nie istnieje. Jednak długi weekend majowy przyniósł niespodziewany zwrot akcji.

więcej »


Ślubny reportaż – Andżelika i Piotr

Ślubny reportaż – Andżelika i Piotr

blog/fotografia 2 maja 2016   

Jakiś czas temu zostałem (tak nieco po znajomości) poproszony o wykonanie reportażu ze ślubu oraz sesji ślubnej (w terminie późniejszym). Trochę mnie ta propozycja zaskoczyła, gdyż nie mam doświadczenia w fotografii ślubnej. Jednak z drugiej strony: był to też argument za tym, aby się tego podjąć - wszak doświadczenie nie przyjdzie samo.

więcej »


USA 2015

USA 2015

fotografia 20 listopada 2015   

Wyprawa do Stanów Zjednoczonych to doskonała okazja do pobawienia się aparatem. Tutaj zdjęcia z listopada 2015 - głównie z weekendowego wypadu poza miasto.

więcej »


Portret (1)

Portret (1)

fotografia 8 czerwca 2015   

Różne zdjęcia portretowe zebrane do kupy.

więcej »


Międzylesie 2015

Międzylesie 2015

fotografia 5 czerwca 2015   

Wyprawa do Międzylesia.

więcej »


Kórnik 2015

Kórnik 2015

fotografia 5 lutego 2015   

Wyprawa do Kórnika.

więcej »


Malta 2014

Malta 2014

fotografia 5 lipca 2014   

Wycieczka na Maltę okazała się dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem. W zasadzie to jestem geograficznym ignorantem i nie będę tego ukrywał. Nie spodziewałem się, że europejski kraj może być tak egzotyczny!

więcej »